Üye Listesi

1-DOĞAN KAVASOĞLU(Çorlu Meslek Yüksekokulu)

2-HÜSEYİN KOÇ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

3-MUHAMMED SOYSEVEN(Çorlu Meslek Yüksekokulu)

4-DİLEK KALİP(Fen - Edebiyat Fakültesi)

5-SİNEM ŞAHİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

6-FEYZA IŞIK(Tıp Fakültesi)

7-ENDER YAPICI(Ziraat Fakültesi)

8-TOLGA CIVLAN(Sağlık Yüksekokulu)

9-EYYÜP ALKIŞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

10-ELİF ESRA ÖZER(Ziraat Fakültesi)

11-AHMET ATAKAN DAL(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

12-SİNAN AKSU(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

13-EBRU KAÇAR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

14-BERİVAN DİLA AYTÜRK(Ziraat Fakültesi)

15-SAMET SEZER(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

16-HİKMET ULUDAŞDEMİR(Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu)

17-MUHAMMED ÜSAME DEMİR(Tıp Fakültesi)

18-DAMLA MUYAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

19-DERYA YANAL(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

20-EZGİ UYSAL(Ziraat Fakültesi)

21-BURAK BORA(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

22-GİRAY GÖKÇE(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

23-UMUT CAMAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

24-MERVE KARAKAŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

25-KAĞAN TELLİ(Ziraat Fakültesi)

26-SERKAN DURGUN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

27-BÜŞRA SARIKAYA(Ziraat Fakültesi)

28-ONUR ÖZBEY(Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu)

29-FULYA SEYHAN OĞUZ(Ziraat Fakültesi)

30-MELİH KARSAVURANOĞLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

31-UMUT GÜLTEKİN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

32-ÖMER GÜLEÇ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

33-UMUT CAN TANRIVERDİ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

34-ABBAS KARADUMAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

35-GÖZDE KOCA(Fen - Edebiyat Fakültesi)

36-KEMAL ELMAS(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

37-KÜBRA KOCABIYIK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

38-UMUT ŞENER(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

39-RAHİME ÖZÇELİK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

40-RAHİME ÖZÇELİK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

41-GÖRKEM BÜYÜKSARI(Tıp Fakültesi)

42-DUYGU YAMAN(Tıp Fakültesi)

43-CANSIN BALCI(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

44-ÜMMÜ GÜLSÜM DEMİR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

45-HELİN ÖNEN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

46-KÜBRA MELTEM YUMAK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

47-ÇAĞATAY BULUT(Fen - Edebiyat Fakültesi)

48-MELİH SUNAY(Fen - Edebiyat Fakültesi)

49-EZGİ BİNİCİ(Sağlık Yüksekokulu)

50-TANSU MOCUK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

51-FURKAN CUMA DOĞAN(Tıp Fakültesi)

52-BUKET BULUT(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

53-KÜBRA GÜNEŞ(Ziraat Fakültesi)

54-FARUK DEMİRTAŞ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

55-SERHAT BOZBAY(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

56-ABDULLAH YILDIZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

57-EMRE TAŞHAN(Ziraat Fakültesi)

58-ZEYNEP BÜKE AKAR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

59-BATUHAN CANTAŞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

60-BARIŞ OĞUZHAN ŞİRİNYURT(Malkara Meslek Yüksekokulu)

61-FURKAN ŞENTÜRK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

62-ALİ DOĞAN GÜNERDİ(Ziraat Fakültesi)

63-DOĞUKAN BAYRAK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

64-ALİ BERKE PEHLİVAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

65-OZAN TAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

66-GÖKHAN BALIK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

67-BEYZA NUR MERAL(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

68-YAKUP KARABAŞ(Ziraat Fakültesi)

69-ALİ SARAÇ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

70-BURAK BOL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

71-ELİF ATAMAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

72-SERAY SULTAN KARAKOÇ(Tıp Fakültesi)

73-MUSTAFA YASİR GÜZELSOY(Ziraat Fakültesi)

74-İREM PEKDEMİR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

75-ESRA KOÇAK(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

76-MERTCAN KÜLAHCI(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

77-GÖKHAN KOÇ(Tıp Fakültesi)

78-KENAN ERCAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

79-HAVVA GÜRKAN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

80-MUHAMMED NURİ YETER(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

81-TANSEL DOĞU(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

82-YUSUF YILDIZ(Ziraat Fakültesi)

83-TOLGA SARIGÖCEK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

84-MERT GÜNDOĞDU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

85-AHMET CELAL ERTUĞRUL(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

86-SUAT PEHLİVAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

87-TAKYEDDİN TOPRAK(Hayrabolu Meslek Yüksekokulu)

88-DİLARA NİHAL ŞENETİLER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

89-SİBEL DEMİRKIR(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

90-ÖZGE YÜKSEL(Ziraat Fakültesi)

91-MELTEM ÇETİNKAYA(Ziraat Fakültesi)

92-TOLGA TAŞTİMUR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

93-CÜNEYT SÖNMEZ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

94-BEYZA ESEN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

95-CANAN YILMAZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

96-HİLAL YANAĞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

97-MERT YIĞIN(Çorlu Meslek Yüksekokulu)

98-NAZLI ELİF DOĞAN(Tıp Fakültesi)

99-NİDA YENİGÖKGÖZ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

100-CEMAL AYTEKİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

101-ÖZGE GÜNGÖRDÜ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

102-BENSU ERBOĞAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

103-MERVE KURT(Sağlık Yüksekokulu)

104-MÜCAHİT İLHAN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

105-KÜBRA KESİM(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

106-EDANUR DEMİR(Ziraat Fakültesi)

107-NİL SENA SEZER(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

108-OĞUZ ÖZ ERBOZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

109-SAMETHAN ÖZCAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

110-KEREM SÜNER(Sağlık Yüksekokulu)

111-EMİNE KAHRAMAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

112-RABİA NUR KORKUSUZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

113-ALEYNA KILIÇ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

114-HÜSEYİN ASLIM(Tıp Fakültesi)

115-KEZİBAN NUR ŞİMŞEK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

116-ÖZGE ÇAL(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

117-GÖNÜL GÜMÜŞSOY(Fen - Edebiyat Fakültesi)

118-BÜŞRA AKÇAĞLAR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

119-NİLÜFER KANDEMİR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

120-SEVDA AKPINAR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

121-MAHMUT NURİ ÖZCAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

122-ENES ŞAHİN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

123-SABRİ YILDIZ(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

124-HİLAL MERYEM YÜRÜKASLAN(Ziraat Fakültesi)

125-HALİL İBRAHİM TAŞKIN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

126-TOLGA ASLAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

127-UFUK GÜDER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

128-MERVE İSTANBULLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

129-İBRAHİM ALPER ERTAŞ(Tıp Fakültesi)

130-YUNUS EMRE AKBAŞ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

131-HANDE BORAL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

132-ASLIHAN ZANBAK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

133-MUSTAFA KAAN ÇAĞLAR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

134-ŞUARA NUR KURTKAN(Ziraat Fakültesi)

135-OLÇUN TAŞAR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

136-KAAN UYLAŞ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

137-KARDELEN TEKİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

138-OKAN EDİP(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

139-UMUT KESKİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

140-GAMZE ŞAHİN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

141-TUGAY GÜÇEL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

142-MELTEM CİNPİRİ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

143-TUĞÇE GÖK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

144-YASİN TURAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

145-EMRE DOĞRAMACI(Fen - Edebiyat Fakültesi)

146-ELİF VERDA TİFTİK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

147-BAŞAK HAYAT(Ziraat Fakültesi)

148-ASLIHAN SAĞSÖZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

149-BEHİCE ÖZCAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

150-SAFA KASIRGA(Sağlık Yüksekokulu)

151-UMUT GÖKTUĞ ELMAZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

152-İBRAHİM TOLGA AKTAŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

153-ÜMRAN MUŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

154-EMİRHAN İRFANOĞLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

155-GÖKHAN ÖZAKÇAOĞLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

156-SEVGİ UĞURHAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

157-ŞEHMUS KELEŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

158-BUSE MADRAN(Tıp Fakültesi)

159-GÜLSÜM ERKEN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

160-SERHAT ALAGÖZ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

161-MUHAMMED ENES DEME(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

162-ÖZGE KARAMAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

163-MELTEM BAHADIR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

164-SAMET KIRMIZIGÜL(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

165-EMİRHAN AKGÜL(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)


Topluluğa Yapılan Toplam Başvuru Sayısı:601