Üye Listesi

1-ALTAY ÇAKIR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

2-FAYSAL AZİZİOĞLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

3-CAN BERK YILDIZ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

4-BUKET BALCI(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

5-ENVERCAN KAYTAN(Ziraat Fakültesi)

6-ELİF KOÇ(Sağlık Yüksekokulu)

7-BUSE NUR SANDIKCI(Fen - Edebiyat Fakültesi)

8-HAKAN AKBAŞ(Tıp Fakültesi)

9-FATİH ÖMÜR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

10-ZAFER CAN KOÇ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

11-HASAN YASAK(İlahiyat Fakültesi)

12-ZÜLAL ŞEVVAL YERDELEN(Sağlık Yüksekokulu)

13-BERKER VEZİR AYDEMİR(Veteriner Fakültesi)

14-ALİ CEM GÜNGÖR(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

15-ALİ SARAÇ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

16-SEMA ELİKARA(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

17-ATAKAN TÜRKMEN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

18-SEMA ELİAÇIK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

19-MEHMET GİRAY SIĞIN(Veteriner Fakültesi)

20-BURAK ŞAHİN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

21-ELİF TARA(Çorlu Meslek Yüksekokulu)

22-ALİ ERGÜL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

23-AYŞE AKTÜRK(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

24-YASİN ÖĞÜT(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

25-SIROZHIDDIN BABAZHANOV(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

26-ECENUR KORU(Sağlık Yüksekokulu)

27-MELİKŞAH ÖZER(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

28-CEYHUN MERT YILMAZ(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

29-SEDA NUR GİRGİN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

30-ÖNDER DEMİR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

31-EDA HANZADE PILIÇ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

32-TUĞÇE MAMAL(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

33-GAMZE İTERGEN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

34-ERALP KIRSAÇ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

35-BİRCAN ERİTMEN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

36-ÖMER HAKAN GÜZEL(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

37-MEHMET CAN ŞENTÜRK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

38-HAZAL ÖLMEZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

39-BUSE AYYÜCE DURSUN(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

40-GAMZE TAHİROĞLU(Sağlık Yüksekokulu)

41-SEMİH KARA(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

42-HASAN EREN ERKAHRİMAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

43-SEYFETTİN BERAT KÜÇÜKKAYA(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

44-ESER BALTAŞ(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

45-MURATCAN ALTINTAŞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

46-ÇAĞRI AKMAN(Fen Bilimleri Enstitüsü)

47-ASLI ÖNTAŞ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

48-SEDEF SEÇGİN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

49-CEREN KIRAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

50-SÜLEYMAN KESKİN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

51-İREM TURHAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

52-ŞEYBE ÜRKER(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

53-BİLAL KAYMAKCI(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

54-MUHAMMED SANİ AYDIN(Tıp Fakültesi)

55-OĞUZHAN ÖZTÜRK(İlahiyat Fakültesi)

56-HASRET TİRYAKİ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

57-BEYZA ADAÇOĞLU(Tıp Fakültesi)

58-GİZEM GÜLOĞLU(Sağlık Yüksekokulu)

59-KAAN BEDİR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

60-YAREN ABANOS(Fen - Edebiyat Fakültesi)

61-MEHTAP ÇÖPÜR(Sağlık Yüksekokulu)

62-YAPRAK CİMŞİT(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

63-MERİH YILDIZ YILMAZ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

64-BUKET KARABACAK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

65-ÖZCAN NARİN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

66-İBRAHİM DURSUN(Sağlık Yüksekokulu)

67-İLKNUR İLAYDA CÖRÜT(Fen - Edebiyat Fakültesi)

68-ÖZLEM KURDAL(Ziraat Fakültesi)

69-ÇAĞLAR ÇETİN(Ziraat Fakültesi)

70-YASİN TAÇİ(Veteriner Fakültesi)

71-MUHAMMED EMİN KOÇ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

72-GÜLBAHAR UÇAR(Sağlık Yüksekokulu)

73-CAN MUHAMMED KOZAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

74-YUSUFHAN KOL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

75-BERKCAN GENÇ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

76-AHMET TUNA SÜRENOĞLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

77-MEHMET ŞIH ÇAÇAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

78-ECENUR ÖZTÜRK(Tıp Fakültesi)

79-DUYGU BOZKIROĞLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

80-DİCLE DEMİR(Sağlık Yüksekokulu)

81-MİZGİN TAŞAN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

82-ROHAT DURDU(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

83-GİZEM MESTANOĞLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

84-SERDAR GENÇ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

85-İBRAHİM SONGUR(Ziraat Fakültesi)

86-İLKNUR MERİÇ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

87-YEŞİM BOZKURT(Fen - Edebiyat Fakültesi)

88-DİLEK BOZKURT(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

89-MELİH ÇOBAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

90-SERHAT DEMİRBİLEK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

91-VELİ YAĞCI(Ziraat Fakültesi)

92-BOUSE CHILMI OGLOU(Tıp Fakültesi)

93-TUĞÇE TÜRKYILMAZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

94-İSA HAYDAR YALÇIN(Tıp Fakültesi)

95-MEHMET KOÇ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

96-BAHAR YILMAZ(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

97-SEMANUR ÇİNAR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

98-İLKNUR ALP(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

99-RUMEYSA UZUN(Tıp Fakültesi)

100-DİLARA ÖZER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

101-MELİH ÇAYIR(Ziraat Fakültesi)

102-YAVUZ ASLAN(Ziraat Fakültesi)

103-BURAK GÜLER(Tıp Fakültesi)

104-ZEKİ AÇIKDENİZ(Ziraat Fakültesi)

105-ÖMER FARUK EROL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

106-ALİ KAAN ÇİFTCİ(Ziraat Fakültesi)

107-TUBA KAPLAN(Sağlık Yüksekokulu)

108-BÜŞRA ÖZTÜRK(Tıp Fakültesi)

109-NESRİN ALTINOVA(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

110-SAMED AYDİN(Tıp Fakültesi)

111-NUMAN KÖKAY(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

112-ÖZGE BİRDAL(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

113-BÜŞRA ÇETİN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

114-AYKUT ÖZKAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

115-ASLIHAN DOĞANAY(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

116-GÜLERSU DOĞA KARAKUŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

117-TURHAN ŞİT(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

118-FADİME UYAN(Fen Bilimleri Enstitüsü)

119-DİLARA ORTAÇ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

120-DAMLA AKYILDIZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

121-ENGİN CAN İNCE(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

122-MEHTAP YILDIZ(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

123-AYŞENUR ÜZÜN(İlahiyat Fakültesi)

124-İREM KATI(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

125-ÇAĞLA ELTUTAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

126-SUHA COŞKUN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

127-MEDENİ SEZGİN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

128-EMRE GÜNGÖR(İlahiyat Fakültesi)

129-EMRAH CAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

130-KERİME DERELİ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

131-HALİSE KELEŞ(Çerkezköy Meslek Yüksekokulu)

132-SAHRA SİSLİ(Çorlu Meslek Yüksekokulu)

133-FATMA ÖZKAHRAMAN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

134-ŞERMİN ŞENTÜRK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

135-GAMZE KIZILARSLAN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

136-İSMAİL SEVGİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

137-HARUN ÖNER(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

138-HAKAN DAĞLAR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

139-ZEYNEP HAZAL KARAARSLAN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

140-METE ÖZBEK(Ziraat Fakültesi)

141-FÜRKAN GÜVEN(Tıp Fakültesi)

142-UMUT YILDIZ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

143-MERVE DEMİR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

144-KADİR KAÇMAZ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

145-MUHAMMED OSMAN KOSTA(Tıp Fakültesi)

146-HAKAN ALTUNDAL(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

147-GÜLŞEN DEREN YAMAN(Tıp Fakültesi)

148-MEHMET EMİN YILDIRIM(Tıp Fakültesi)

149-HANDE ERKAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

150-NURAN ŞULE ŞAFAK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

151-FEDAİ BACANAK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

152-SADETTİN KARAMAN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

153-NECDET UMURCAN BEKAR(Ziraat Fakültesi)

154-ÇİLEM KARATEPE(Ziraat Fakültesi)

155-RAMAZAN AVCI(Malkara Meslek Yüksekokulu)

156-EMRE ŞAHİN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

157-AHMET CUMALI(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

158-ONUR ERDEM KILIÇ(Tıp Fakültesi)

159-EGEMEN KİREZ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

160-DOĞAN KAVASOĞLU(Çorlu Meslek Yüksekokulu)

161-HÜSEYİN KOÇ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

162-MUHAMMED SOYSEVEN(Çorlu Meslek Yüksekokulu)

163-DİLEK KALİP(Fen - Edebiyat Fakültesi)

164-SİNEM ŞAHİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

165-FEYZA IŞIK(Tıp Fakültesi)

166-ENDER YAPICI(Ziraat Fakültesi)

167-EYYÜP ALKIŞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

168-ELİF ESRA ÖZER(Ziraat Fakültesi)

169-AHMET ATAKAN DAL(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

170-SİNAN AKSU(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

171-EBRU KAÇAR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

172-BERİVAN DİLA AYTÜRK(Ziraat Fakültesi)

173-SAMET SEZER(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

174-HİKMET ULUDAŞDEMİR(Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu)

175-MUHAMMED ÜSAME DEMİR(Tıp Fakültesi)

176-DAMLA MUYAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

177-DERYA YANAL(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

178-EZGİ UYSAL(Ziraat Fakültesi)

179-BURAK BORA(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

180-GİRAY GÖKÇE(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

181-UMUT CAMAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

182-MERVE KARAKAŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

183-KAĞAN TELLİ(Ziraat Fakültesi)

184-SERKAN DURGUN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

185-BÜŞRA SARIKAYA(Ziraat Fakültesi)

186-ONUR ÖZBEY(Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu)

187-FULYA SEYHAN OĞUZ(Ziraat Fakültesi)

188-MELİH KARSAVURANOĞLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

189-UMUT GÜLTEKİN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

190-ÖMER GÜLEÇ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

191-UMUT CAN TANRIVERDİ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

192-ABBAS KARADUMAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

193-GÖZDE KOCA(Fen - Edebiyat Fakültesi)

194-KEMAL ELMAS(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

195-KÜBRA KOCABIYIK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

196-UMUT ŞENER(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

197-RAHİME ÖZÇELİK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

198-RAHİME ÖZÇELİK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

199-DUYGU YAMAN(Tıp Fakültesi)

200-CANSIN BALCI(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

201-ÜMMÜ GÜLSÜM DEMİR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

202-HELİN ÖNEN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

203-KÜBRA MELTEM YUMAK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

204-ÇAĞATAY BULUT(Fen - Edebiyat Fakültesi)

205-MELİH SUNAY(Fen - Edebiyat Fakültesi)

206-EZGİ BİNİCİ(Sağlık Yüksekokulu)

207-AŞKIN BİLGİ(Sağlık Yüksekokulu)

208-TANSU MOCUK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

209-FURKAN CUMA DOĞAN(Tıp Fakültesi)

210-BUKET BULUT(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

211-KÜBRA GÜNEŞ(Ziraat Fakültesi)

212-FARUK DEMİRTAŞ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

213-SERHAT BOZBAY(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

214-ABDULLAH YILDIZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

215-EMRE TAŞHAN(Ziraat Fakültesi)

216-ZEYNEP BÜKE AKAR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

217-BATUHAN CANTAŞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

218-BARIŞ OĞUZHAN ŞİRİNYURT(Malkara Meslek Yüksekokulu)

219-FURKAN ŞENTÜRK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

220-ALİ DOĞAN GÜNERDİ(Ziraat Fakültesi)

221-DOĞUKAN BAYRAK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

222-ALİ BERKE PEHLİVAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

223-OZAN TAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

224-GÖKHAN BALIK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

225-BEYZA NUR MERAL(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

226-YAKUP KARABAŞ(Ziraat Fakültesi)

227-BURAK BOL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

228-ELİF ATAMAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

229-SERAY SULTAN KARAKOÇ(Tıp Fakültesi)

230-MUSTAFA YASİR GÜZELSOY(Ziraat Fakültesi)

231-İREM PEKDEMİR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

232-ESRA KOÇAK(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

233-MERTCAN KÜLAHCI(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

234-GÖKHAN KOÇ(Tıp Fakültesi)

235-KENAN ERCAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

236-HAVVA GÜRKAN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

237-MUHAMMED NURİ YETER(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

238-TANSEL DOĞU(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

239-YUSUF YILDIZ(Ziraat Fakültesi)

240-TOLGA SARIGÖCEK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

241-MERT GÜNDOĞDU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

242-AHMET CELAL ERTUĞRUL(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

243-SUAT PEHLİVAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

244-TAKYEDDİN TOPRAK(Hayrabolu Meslek Yüksekokulu)

245-DİLARA NİHAL ŞENETİLER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

246-SİBEL DEMİRKIR(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

247-ÖZGE YÜKSEL(Ziraat Fakültesi)

248-MELTEM ÇETİNKAYA(Ziraat Fakültesi)

249-TOLGA TAŞTİMUR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

250-CÜNEYT SÖNMEZ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

251-BEYZA ESEN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

252-CANAN YILMAZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

253-HİLAL YANAĞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

254-MERT YIĞIN(Çorlu Meslek Yüksekokulu)

255-NAZLI ELİF DOĞAN(Tıp Fakültesi)

256-NİDA YENİGÖKGÖZ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

257-CEMAL AYTEKİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

258-ÖZGE GÜNGÖRDÜ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

259-BENSU ERBOĞAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

260-MERVE KURT(Sağlık Yüksekokulu)

261-MÜCAHİT İLHAN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

262-KÜBRA KESİM(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

263-EDANUR DEMİR(Ziraat Fakültesi)

264-NİL SENA SEZER(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

265-OĞUZ ÖZ ERBOZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

266-SAMETHAN ÖZCAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

267-KEREM SÜNER(Sağlık Yüksekokulu)

268-EMİNE KAHRAMAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

269-RABİA NUR KORKUSUZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

270-ALEYNA KILIÇ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

271-KEZİBAN NUR ŞİMŞEK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

272-ÖZGE ÇAL(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

273-GÖNÜL GÜMÜŞSOY(Fen - Edebiyat Fakültesi)

274-BÜŞRA AKÇAĞLAR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

275-NİLÜFER KANDEMİR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

276-SEVDA AKPINAR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

277-MAHMUT NURİ ÖZCAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

278-ENES ŞAHİN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

279-SABRİ YILDIZ(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

280-HİLAL MERYEM YÜRÜKASLAN(Ziraat Fakültesi)

281-HALİL İBRAHİM TAŞKIN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

282-TOLGA ASLAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

283-UFUK GÜDER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

284-MERVE İSTANBULLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

285-İBRAHİM ALPER ERTAŞ(Tıp Fakültesi)

286-YUNUS EMRE AKBAŞ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

287-HANDE BORAL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

288-ASLIHAN ZANBAK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

289-MUSTAFA KAAN ÇAĞLAR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

290-ŞUARA NUR KURTKAN(Ziraat Fakültesi)

291-OLÇUN TAŞAR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

292-KAAN UYLAŞ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

293-KARDELEN TEKİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

294-UMUT KESKİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

295-GAMZE ŞAHİN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

296-TUGAY GÜÇEL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

297-MELTEM CİNPİRİ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

298-TUĞÇE GÖK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

299-YASİN TURAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

300-EMRE DOĞRAMACI(Fen - Edebiyat Fakültesi)

301-ELİF VERDA TİFTİK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

302-BAŞAK HAYAT(Ziraat Fakültesi)

303-ASLIHAN SAĞSÖZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

304-BEHİCE ÖZCAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

305-SAFA KASIRGA(Sağlık Yüksekokulu)

306-UMUT GÖKTUĞ ELMAZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

307-İBRAHİM TOLGA AKTAŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

308-ÜMRAN MUŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

309-EMİRHAN İRFANOĞLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

310-GÖKHAN ÖZAKÇAOĞLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

311-SEVGİ UĞURHAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

312-ŞEHMUS KELEŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

313-BUSE MADRAN(Tıp Fakültesi)

314-GÜLSÜM ERKEN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

315-SERHAT ALAGÖZ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

316-MUHAMMED ENES DEME(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

317-ÖZGE KARAMAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

318-MELTEM BAHADIR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

319-SAMET KIRMIZIGÜL(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

320-EMİRHAN AKGÜL(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

321-ASLI ÖZTÜRK(Sağlık Yüksekokulu)

322-MURAT KÜÇÜKALİ(Sağlık Yüksekokulu)

323-HASİBE MÜMÜNOĞLU(Ziraat Fakültesi)

324-EGE TEZGEL(Tıp Fakültesi)

325-ONUR KIR(Sağlık Yüksekokulu)

326-BARIŞ TAŞDEMİR(Sağlık Yüksekokulu)

327-KADER KOCAMAN(Sağlık Yüksekokulu)

328-MERVE MAYDA(Sağlık Yüksekokulu)

329-EBRU IRMAK(Fen Bilimleri Enstitüsü)

330-KÜBRA KAYA(İlahiyat Fakültesi)

331-MUHAMMET ALİ DÜZYOL(İlahiyat Fakültesi)

332-BÜŞRA BENİZ(Sağlık Yüksekokulu)

333-ASLIHAN PALİ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

334-SAMET DURMAZ(Malkara Meslek Yüksekokulu)

335-YAĞMUR ÖZDEMİR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

336-MERVE BARUT(Ziraat Fakültesi)

337-ENES ÇÖKMÜŞ(Veteriner Fakültesi)

338-MEHMET AKİF KOCA(Fen Bilimleri Enstitüsü)

339-YAREN TAŞCI(Fen - Edebiyat Fakültesi)

340-ASUMAN KÖROĞLU(Çerkezköy Meslek Yüksekokulu)

341-BUSE İLHAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

342-FATMA NUR BOZKAN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

343-SEREN UGURLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

344-BURCU UYSAL(Ziraat Fakültesi)

345-İDRİS FIRAT İŞIK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

346-MELİS DURNALI(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

347-KORAY TAŞKIN(Ziraat Fakültesi)

348-BATUHAN DOĞAN GÖKMEN(Ziraat Fakültesi)

349-OĞUZHAN ERDEN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

350-PINAR ASLAN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

351-BETÜL ÖZTÜRK(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

352-ERHAN KASAPOĞLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

353-SONGÜL AKTAŞ(Sağlık Yüksekokulu)

354-GİZEM AYIKLAR(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

355-KASIM ÖZDEMİR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

356-DAMLA AYAN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

357-SALİHA SÜMEYYE POLAT(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

358-KURBAN CAN ABDULLAH SEMERKANT(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

359-TUĞÇE CANOĞLU(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

360-EBRU KAYA(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

361-SERCAN KÖMÜR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

362-ERDİNÇ ALTUNTAŞ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

363-BAHAR FATMA KÖROĞLU(Sağlık Yüksekokulu)

364-MERT PATIR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

365-ESMANUR BAŞ(Ziraat Fakültesi)

366-TUĞÇE KİRŞAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

367-CANAN YALÇIN(Ziraat Fakültesi)

368-ÖYKÜ ÖNAL(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

369-İREM YAVUZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

370-İLKER ÖZTÜRK(Ziraat Fakültesi)

371-İSMAİL TÜZÜN(İlahiyat Fakültesi)

372-AYŞE İÇEN(Tıp Fakültesi)

373-BESTE YORULMAZ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

374-ÖZEN NUR DİŞBUDAK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

375-ENESH GARLYYEVA(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

376-RAHİM CAN ADIGÜZEL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

377-AYSU PANCA(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

378-AYŞE ÇAĞLA PEÇİL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

379-DİRENSU DEMİRCİ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

380-SERKAN AYAN(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

381-SAFİYE KARA(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

382-TAYLAN KAAN ATEŞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

383-BURÇU KARADAĞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

384-SERTAP KARAHANCI(Ziraat Fakültesi)

385-SEDANUR MANDEV(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

386-MAHMUT DAMBASAN(Ziraat Fakültesi)

387-SERTUĞ BAKIRCI(Fen - Edebiyat Fakültesi)

388-NURULLAH GÜNEŞ(Veteriner Fakültesi)

389-ORÇUN DİRİK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

390-ERAY ÖZDEMİR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

391-NECEF EVRİM GÜZELER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

392-NECEF EVRİM GÜZELER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

393-NECEF EVRİM GÜZELER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

394-NECEF EVRİM GÜZELER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

395-NECEF EVRİM GÜZELER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

396-NECEF EVRİM GÜZELER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

397-NECEF EVRİM GÜZELER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

398-MELİSA MUTLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

399-YAVUZ HAMİDETTİN TOPAK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

400-MEHMET KAĞAN GEDİK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

401-EMRE UYUR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

402-BAŞAK KÖKSAL(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

403-BAŞAK KOÇYİĞİT(Fen - Edebiyat Fakültesi)

404-AYSU CAMUZCU(Sağlık Yüksekokulu)

405-MUAMMER KÖKÇÜ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

406-MERVE ÇALIK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

407-BİLGEHAN TEPELİ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

408-ÖZLEM KARAYÜN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

409-NURŞAH ASLAN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

410-MEHMET CAN AYDIN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

411-NURULLAH KAYA(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

412-ERKAN ORUÇ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

413-BÜŞRA MUMCU(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

414-LARA BURÇE KAYĞUSUZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

415-MELIS KIAZIM(Fen - Edebiyat Fakültesi)

416-BERAT GÜDELEK(Ziraat Fakültesi)

417-EZGİ DURGUN(Sağlık Yüksekokulu)

418-HASAN TUFAN AKCAKAVAKLI(Fen - Edebiyat Fakültesi)

419-YASEMİN ÇELİK(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

420-HÜSNE ÖZTÜRK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

421-ŞEYMA PEHLİVAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

422-RIZA COŞKUN(Çorlu Meslek Yüksekokulu)

423-HÜSEYİN BERKAY GÜNAY(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

424-ERMAN GÜMÜŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

425-DİDEM GİRGİN(Ziraat Fakültesi)

426-GİZEM ÇATALBAŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

427-ERDİ TEKBAŞ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

428-YİĞİT CAN DURGUT(Ziraat Fakültesi)

429-AZİZ ATALAY ŞİRELİ(Fen Bilimleri Enstitüsü)

430-MELİKE ÖZGE KIZILTAN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

431-SENEM TUNÇ(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

432-SEVİLAY SÖNMEZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

433-AYHAN ATAN(Veteriner Fakültesi)

434-BERKAY ŞAHİN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

435-MURAT YAKAR(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

436-AYLİN ER(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

437-BEYZA NUR DORUK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

438-BÜŞRA ÖZTAŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

439-FATİH EMİRHAN ATASEVEN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

440-MUSA KARAHAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

441-BETÜL UYANIK(Ziraat Fakültesi)

442-SERHAT KILIÇ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

443-CANSU CAN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

444-ONUR DEKTAŞ(Ziraat Fakültesi)

445-BURCU AKGÜN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

446-ÇAĞLA BEKTAŞ(Tıp Fakültesi)

447-SEMA NUR ÖZGEN(Ziraat Fakültesi)

448-ÖNDER TAŞ(Sağlık Yüksekokulu)

449-ŞEYMA BARAN(Tıp Fakültesi)

450-HAKAN AKSOY(Tıp Fakültesi)

451-ÜMİT MANDUZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

452-DİLARA BARBAR(Sağlık Yüksekokulu)

453-GÖKAY YÜRÜR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

454-YAĞIZ SAVRAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

455-HİVDA YURTSEVER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

456-BÜNYAMİN ÇELİK(Ziraat Fakültesi)

457-OGULGEREK MİRZAYEWA(Fen - Edebiyat Fakültesi)

458-SEMANUR DEMİREL(Tıp Fakültesi)

459-FATİH ELİBÜYÜK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

460-AYNUR TÜYSÜZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

461-AKLİMA ALDIRAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

462-KAAN KUŞÇULAR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

463-İBRAHİM ETHEM AKSAKAL(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

464-SERKAN ÖZTÜRK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

465-KORAY DÜZGÜN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

466-GÖZLEN GÜNDÜZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

467-ÖZLEM EYİGÜN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

468-FATİH EŞKİN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

469-MENEKŞE GÖZDE AYDIN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

470-ELİF ÇEVİK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

471-OZAN UNAY(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

472-NEDİM YAZICI(Fen Bilimleri Enstitüsü)

473-ENES TAŞBAŞI(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

474-SİBEL BERRAK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

475-CANSU DAĞDELEN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

476-SERHAT ERSÖZ(Tıp Fakültesi)

477-MERT CAN OĞLAKKAYA(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

478-BURAK ARSLAN(İlahiyat Fakültesi)

479-SERCAN KÖPRÜCÜK(Sosyal Bilimler Enstitüsü)


Topluluğa Yapılan Toplam Başvuru Sayısı:613